Як Отримати Роботу В Data Science: Особистий Досвід Та Поради

Це був трекер особистих видатків і доходів. Відчув себе типовою звичаною людиною, для якої ІТ це щось на рівні магії. Розуміння проблеми та визначення обсягу проєкту.

Як стати Machine Learning Engineer

Ми надаємо готовий Back-end та інфраструктуру для створення застосунків на великих мовних моделях. Річ у тім, що Software Test Automation Engineering для https://wizardsdev.com/ мене не є чимось глибоким, де можна постійно поповнювати знання й рухатися вгору як професіонал. Натомість ML — сфера, де можна копати й копати глибше.

Machine Learning

Однозначно треба володіти мовою програмування, вміти писати manufacturing ready код. Знати основні алгоритми ML, як заматчити бізнес-задачу з ML-проблемою. Дивно, не з ІТ, а з загально-наукового бекграунду, відсотків 10 питань здається навіть знаю, хоча з AI не працював і особливо не цікавився.

Тому я вирішив довчати те, що зустрічав у описах вакансій, а вже тоді почати пошук роботи. Наступні два з половиною місяці я дивився відеокурси на YouTube та читав статті. Ймовірно в цей момент я міг покинути програмування, оскільки не писав своїх програм, а лише читав теорію. Тож у мене є і друга робота, яка закриває потребу бачити результат. Це стартап під назвою Bynesoft, що працює з Large language model. Ми заснували його разом з товаришами у  січні 2022-го, тобто ще до появи ChatGPT.

«80% Успіху Ваших Моделей І Рішень Залежить Від Правильної Обробки Та Підготовки Даних»

Перша робота дивом була навіть не на компанію, а на замовників з фриланс-бірж. На курсі будуть розглянуті різні завдання машинного навчання з точки зору роботи з даними і особливостей різних моделей машинного навчання. Голосові помічники, системи розпізнавання облич, добірки фільмів на Netflix, генеративний ШІ, твій улюблений смарт-годинник… Усього цього без них би не було. Але головна мета інженера машинного навчання – створити надійний і стабільний штучний інтелект, який зможе імітувати наші розумові процеси.

Як стати Machine Learning Engineer

Дедлайном для здачі та зарахування робіт є дата випуску. Від початку я відповідав переважно за Back-end, DevOps, MLOps-частину, та й за усю архітектуру загалом. З LLM мені доводилося працювати, але тоді, коли ми стартували компанію, моїх знань з ML бракувало і я мав у процесі підтягувати все.

Анализ Профессии Специалиста По Машинному Обучению: Одно Из Лучших Вложений Времени И Учебы Для Абитуриентов Вузов

Під час навчання зацікавився аналітикою, даними та їхньою обробкою. Пройшов навчання у DataRoot University, заглибився в курси на Coursera. Потім почав писати класифікатор новин зі студентських пабліків у телеграмі.

Тут конкретно описані математичні структури за лаштунками того чи іншого алгоритму. Цей курс проводиться у форматі дистанційного навчання. Згодом у компанії я виріс з iOS Engineering Intern до продуктового інженера. За чотири місяці свого вивчення програмування я створив свою першу програму під iPhone.

Не переживайте, це тест не вимагає від вас якихось спеціальних знань у предметі, для його проходження буде достатньо знань базової комп’ютерної грамотності. На знак подяки за це ми даруємо знижку на будь-який курс, який ви оберете під час консультації. До шостого заняття ви можете повернути100% внесених за навчання коштів. Загалом, професія Machine Learning Engineer захоплива і перспективна, але вимагає багато зусиль і віддачі. Це точно не найлегший спосіб перейти в IT. Щоб зрозуміти, наскільки вона тобі підходить, спробуй себе не тільки в програмуванні, а й у роботі з даними на нашому безплатному марафоні з дата-аналітики.

В той же день мені скинули пропозицію на стажування. У цій вакансії потрібно було зробити тестове завдання до півночі 31 травня. Я не вірив у свої сили, що я можу щось зробити за такий час. Однак мій брат, сказав мені «Назаре, ти все зможеш, роби собі каву і пиши код». Але ML того варте, бо це дуже перспективна галузь.

Паралельно з цим переглядав освітні статті, проходив онлайн-курси з практичними завданнями. Згодом перейшов до розгляду готових проєктів та аналізу Chief Executive Officer for AI product вакансії рішень типових проблем, які можна знайти на Kaggle та GitHub. Імплементував алгоритми з нуля, що дало більш ґрунтовне розуміння їхньої роботи.

  • Після того, починаю оглядати ці дані, будувати по них графіки, щоб знайти закономірності та кореляції.
  • Найтиповіші перші проєкти — це програми, які показують прогноз погоди, нагадування чи інші віджети.
  • Наприклад сім емодзі таксі означало 7% бюджету на транспорт тощо.
  • Ще ви можете мати значно більший вплив на продукт (якщо ваша модель працюватиме добре), ніж у стандартному програмуванні, де ви зазвичай почуваєтеся гвинтиком у великому механізмі.
  • Я вивчив мову Swift самостійно, я не ходив ні на які курси, просто вивчав посібник від Apple з програмування на Swift.

Звісно що, на початку я припускався помилок, певно, як і всі. Один з «промахів» полягав у тому, що я недооцінював важливість даних, адже навіть найкращі моделі не здатні компенсувати низьку якість вхідних даних. Ретельна підготовка та валідація даних можуть значно покращити результати.

Про Пошук Першої Роботи

Навчання в УКУ дуже близьке до реальних проєктів. Забігаючи наперед, мій перший досвід вже на посаді ML-інженера в теперішній компанії був подібний до того, що я робив в УКУ на домашніх завданнях. Я отримав кілька завантажень, переважно від знайомих людей, які хотіли мене підтримати. З оновленням iOS мені потрібно було внести у неї якісь зміни, але на той момент я вже мав стабільну роботу і не хотів до неї повертатися. Для практичних навичок це Kagglе — там є задачі різного рівня складності. Нерідко там викладають і готові рішення.

Ще раджу сайт Teach your self laptop science, пройтися по курсах і зрозуміти загальний принцип роботи баз даних та мереж. Аналіз і вибір моделі (алгоритму) машинного навчання. Ці етапи можуть повторюватися кілька разів, залежно від складності задачі та результатів попередніх етапів.

Як стати Machine Learning Engineer

Плюси, мінуси та перспективи кар’єри в партнерському маркетингу. Я пригадую, що вже почав готуватись до вступу, завантажив підручник з лінійної алгебри, зі статистики, дивився, які концепції треба знати. Але це був рік повномасштабного вторгнення, єдиний рік, коли не було іспитів. Намагався засвоювати ці дисципліни паралельно до того, як вчився робити програми під iOS. Серйозно за вивчення програмування я взявся у 2020-му, коли був на інтернатурі з психіатрії. Я хотів стати психотерапевтом, але через карантин неможливо було записатися на курси, які я хотів проходити.

Як стати Machine Learning Engineer

Вся ML-індустрія дійшла до консенсусу, що потрібно користуватись Python і весь Data Science пишеться Python. Тому вам потрібні сильні навички програмування цією мовою. Єдине, що я можу рекомендувати — якнайбільше соціалізуватися. Їздити на літні школи, ходити на хакатони, подаватись на стажування. Дуже теж рекомендую магістратуру науки про дані. Дійсно за 5 годин я скинув посилання на GitHub з розробленим тестовим завданням.

Desplaça cap amunt